قوانین مربوط به پیامک ، سامانه پیامک و خدمات ارزش بر افزوده فرازپیامک:

رفع مسئولیت:

در صورت عدم ارسال پیامک تست در اپراتور های مختلف ایرانسل و همراه اول قبل از ارسال پیامک انبوه جهت تست لینک ارسال که منجر به نرسیدن پیامک به مخاطب گردد، با توجه به اینکه هیچ هزینه ای از طرف اپراتور های مربوطه  برگشت داده نمی شود این واحد هیچ مسئولیتی نداشته و امکان استرداد وجه میسر نخواهد بود.

با توجه به اینکه شارژ خریداری شده جهت تامین اعتبار به اپراتور مربوطه واریز می گردد لذا از خرید شارژ اضافی خودداری فرمایید. همچنین بعد از خرید شارژ هزینه قابل برگشت نمی باشد.

همچنین نمایندگان پس از خرید پنل نمایندگی حق درخواست عودت مبلغ را نخواهند داشت و کاربران عزیز هم کمتر از۱  ماه با پرداخت ۵۰ درصد جریمه عودت آنها  انجام خواهد شد.

سرویس دهی این واحد جهت ارائه خدمات منوط به سرویس دهی اپراتور های مربوطه می باشد همچنین هرینه پرداخت شده برای فعال سازی سامانه و خطوط به صورت دائمی نبوده و تا مدت زمانی که سرویس از سمت اپراتور های مربوطه به این مرکز داده شود اعتبار خواهد داشت.

در صورت خاتمه قراردادهای فی مابین اپراتورهای مربوطه و اپراتورهای تلفن همراه کشور ویا قطع سرویس پیامک به هر دلیل، این واحد  هزینه پیامک واریز شده به این مجموعه راابعد از تسویه حساب اپراتور های مربوطه به این واحد عودت خواهد داد و مسئولیتی در خصوص سامانه و لاینها نخواهد داشت. و ار طرف کاربر در اپراتور های مربوطه می بایست پیگیری صورت پذیرد.

2+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar